DERBY KROUŽEK:SLAVÍKOVICE-VÍC NEŽ JSME ČEKALI!

Název

Popis

V dusném nedělním odpoledni v 16:30 Letního času nastal den D! Derby s Kroužákama -De vo všechno! Nejen o bodový zápis, ale o fotbalovou čest především!
Krátce po začátku jsme jim nasolili prvního banána -autor Vojta, starší z bratrů Šmarcků. Čároví rozhodčí v předpisových dresech pobíhali kolem lajny jako by si ke zaúčtovaným cesťákům naúčtovávali i naběhané kilometrovné. Divácká účast víc než hojná, však u našich šlo o poslední zápas sezóny.
Druhý vsítil Nemo a na našich borcích již bylo znatelné nadšení z převahy. "Otoč se! - Máš tam chlapa! Dáš to! "Výkřiky z přihlížejících fanouškovských táborů podporují stejnou měrou jak domácí ,tak hostující hráče! Dunící rány kopů ,hvizdy píšťalky, povzbuzování….
První žlutá Oldboys- hráč číslo 2
-Feďa- za faul v zápalu boje. Druhá žlutá na straně soupeře ( za prakticky totéž) na sebe nechala čekat ani ne minutu. Kdyby se hrál tenis,dalo by se říct, že jsou si fifty fifty:).Hra se pomalu přesouvá na polovinu Slávek, ale brankář Janda zasáhl výborným zásahem.
Penalta ze strany domácích se střetla s tyčkou branky a výsledek na straně Kroužeckých zůstává stále nulový." To by střelila i bába" ozývá se znechuceně z publika. V následujících vteřinách fanouškům domácích pokazil náladu Radek Balák, který zvýšil na 3:0
Poločas přestávku ve hře využívají fanoušci domácích i hostí k rozdejchávání emocí a hlavně ke stání ve frontě u vokýnka -letní teploty si vybírají daň a dodržovat pitný režim doporučuje 99 ze 100 lékařů.. Obloha nad hřištěm získává olověnou barvu, tak , hoši, hrajme rychle, ať nezmoknem Emotikona smile