DRAŽOVICE:SLAVÍKOVICE 3:1 - ZÁPAS S PŘESPOLÁKY V DUŠIČKOVÉ SYCHRAVINĚ

Název

Popis

V dopoledních zápasech nebývá tolik diváků,avšak Ti, co dorazí, jsou srdcaři každým coulem. V první půli mužstvo hostí,tedy naše, nevyvinulo pořebnou aktivitu a díky rozhočímu,který nám okatě odepřel dvě pecky,jsme prohrávali 3:0.Už jsme je podezřívali,že jim to za střízliva nejde.V druhém poločase se rozhodčí projevil jako statný karbaník a začal solit trumfy v podobě červených a žlutých karet,málem dostali i hostovští fans- jmenovitě Vymětal,Pavlik,za jemné a galantní upozonění na adresu sudího....Přes překážky jsme ještě zvýšili na 3.1,avšak vítězství nám zůstalo odepřeno... Foto :Mirek1 poločas,Mirka 2.poločas :)